Wyświetl pojedynczy post
spartan
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: WISŁA KRAKÓW SALVATOR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#826
Stary 22.12.2011, 20:35
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Na pewno też wiesz, że w ostatniej sekundzie meczu Fulham-Odense, padłąby jeszcze jedna branka. Tym razem dla Fulham.
Czy to z Maaskantem (mecz z Fulham u nas i nawet przegrany mecz z Fulham na wyjeździe) czy to z Moskalem, graliśmy dokładnie tak samo i to samo. Szczęscie zapewniło nam awans. Moge zgodzic się co najwyżej na to, że Moskal ma więcej szczęscia od Maaskanta, ale nie na to, że zmienił sposób gry po zwolnieniu Maaskanta. Wrócili kontuzjowani piłkarze, wróciła świeżość i Moskal po prostu tego nie spieprzył.
Po Petrescu dostaliśmy to:

http://www.youtube.com/watch?v=RZ8NqmNYP-o

Po Maaskancie to:

http://www.youtube.com/watch?v=YcH1R...yer_detailpage

Czekam więc co Ci będzie można przypomnieć po kolejnym ulubieńcu...PAX

Reserve napisał(a):Wyświetl post
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...wisku_trenera/

To było do przewidzenia.
W tym momencie rozstaliśmy się z Majstrem - dziękuję, dobranoc.
Ziemniak, kartofel, pyra, grul ale Majster u nas to Mistrz!
Ostatnio edytowane przez spartan : 22.12.2011 o godz. 21:01.
ANTY-RABBIN-FRONT
Odpowiedz cytując