Wyświetl pojedynczy post
Damian1241
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#822
Stary 22.12.2011, 20:29
bódyń napisał(a):Wyświetl post
No to sie Legia i Slask ciesza. Bakero i Moskal gwarantuja dobry wyniki tych druzyn.
Trener bez pojecia bez papierow bez doswiadczenia.
Będzie w Wiśle jak Guardiola w Barcelonia.Też nie miał doświadczenia
[/URL]
Odpowiedz cytując