Temat
:
Kazimierz Moskal byłym trenerem Wisły Kraków (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Damian1241
Senior Member
Od: 06.2010
Offline
#
822
22.12.2011, 20:29
bódyń
napisał(a):
No to sie Legia i Slask ciesza. Bakero i Moskal gwarantuja dobry wyniki tych druzyn.
Trener bez pojecia bez papierow bez doswiadczenia.
Będzie w Wiśle jak Guardiola w Barcelonia.Też nie miał doświadczenia
[/URL]
Damian1241
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Damian1241
Znajdź inne posty napisane przez Damian1241