Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#812
Stary 22.12.2011, 19:45
willow napisał(a):Wyświetl post
G...o a nie zaufano. Kasy w klubie nie ma na dwóch dobrych trenerów.
Czasami mam wrażenie, że IQ niektórych forumowiczów oscyluje co najwyżej w okolicach temperatury pokojowej....
Odpadają z Levadią i Karabachem (w dodatku jako nie mistrz = mniej sałaty z canal plus) - kasy nie ma.
Wchodzą do LE = 3,5-4 mln euro extra wpływu... kasy też nie ma...
W zaistniałej sytuacji...
Powodzenia i multum sukcesów Kaziu! Obyś stał się Wiślackim Kazimierzem Wielkim!
Odpowiedz cytując