willow napisał(a):

G...o a nie zaufano. Kasy w klubie nie ma na dwóch dobrych trenerów.
Czasami mam wrażenie, że IQ niektórych forumowiczów oscyluje co najwyżej w okolicach temperatury pokojowej....
|
Odpadają z Levadią i Karabachem (w dodatku jako nie mistrz = mniej sałaty z canal plus) - kasy nie ma.
Wchodzą do LE = 3,5-4 mln euro extra wpływu... kasy też nie ma...
W zaistniałej sytuacji...
Powodzenia i multum sukcesów Kaziu! Obyś stał się Wiślackim Kazimierzem Wielkim!
