Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Semper Fidelis 1985
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2010
Skąd: 40km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7533
Stary 22.12.2011, 19:42
Kosa93 napisał(a):Wyświetl post
Na narożniki powinno być najtaniej. Dziwie się tylko jeszcze dlaczego górne narożniki są droższe od C i G, ceny przyzwoite
A byłes na narozniku na balkonie (B21 D21) ? Widok idealny.. jak dla mnie to lepsza widocznosc niz z z E11 nawet E12, o C i G nie wspominając.

Ceny jak na range meczu - przyzwoite.

Nie byłbym prawdziwym Wiślakiem gdybym nie ponarzekał wieć.. mogło by być troche taniej !

PS. No i 20 tysi powinno być spkojnie


Piona
Powód: JŻS
Ostatnio edytowane przez Semper Fidelis 1985 : 22.12.2011 o godz. 19:44.
Odpowiedz cytując