Kosa93 napisał(a):

Na narożniki powinno być najtaniej. Dziwie się tylko jeszcze dlaczego górne narożniki są droższe od C i G, ceny przyzwoite
|
A byłes na narozniku na balkonie (B21 D21) ? Widok idealny.. jak dla mnie to lepsza widocznosc niz z z E11 nawet E12, o C i G nie wspominając.
Ceny jak na range meczu - przyzwoite.
Nie byłbym prawdziwym Wiślakiem gdybym nie ponarzekał wieć.. mogło by być troche taniej !
PS. No i 20 tysi powinno być spkojnie
Piona