Krav napisał(a):

Brawo, bardzo dobra decyzja. W końcu p. Kazimierzowi zaufano, a zdecydowanie na to zasługiwał. Teraz tylko nic tylko trzymał kciuki i dobrze przygotował zespół do rundy wiosennej i dwumeczu ze Standardem.
Na prawdę jestem pozytywnie nastrojony tą informację Zobaczycie, będzie dobrze.
|
G...o a nie zaufano. Kasy w klubie nie ma na dwóch dobrych trenerów.
Czasami mam wrażenie, że IQ niektórych forumowiczów oscyluje co najwyżej w okolicach temperatury pokojowej....