Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#799
Stary 22.12.2011, 19:15
Krav napisał(a):Wyświetl post
Brawo, bardzo dobra decyzja. W końcu p. Kazimierzowi zaufano, a zdecydowanie na to zasługiwał. Teraz tylko nic tylko trzymał kciuki i dobrze przygotował zespół do rundy wiosennej i dwumeczu ze Standardem.
Na prawdę jestem pozytywnie nastrojony tą informację Zobaczycie, będzie dobrze.
G...o a nie zaufano. Kasy w klubie nie ma na dwóch dobrych trenerów.
Czasami mam wrażenie, że IQ niektórych forumowiczów oscyluje co najwyżej w okolicach temperatury pokojowej....
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując