Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Kosa93
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
7525
22.12.2011, 18:41
Na narożniki powinno być najtaniej. Dziwie się tylko jeszcze dlaczego górne narożniki są droższe od C i G, ceny przyzwoite
Kosa93
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kosa93
Znajdź inne posty napisane przez Kosa93