dj_ibutti napisał(a):

|
News ten pewnie byl warunkiem sadowej ugody... Bo przypominam, ze sprawa toczyla sie w sadzie. A Grzesiu Falk odpowiedzial "dyscyplinarnie", za nie swoj blad...
|
dokładnie
Ten news dotyczy sprawy sprzed 2 lat, któa dopiero teraz zakończyła się ugodą i to widocznie jest jeden z jej warunków.