TOMEK 11 napisał(a):

w najbliższym okienku priorytetami:
wyjebać Kirma z Jaliensem
wypożyczyć Jovanica, Bunozę, Bruda i Boguskiego do Ekstraklasy
|
Czyli zostać z 18 zawodnikami w kadrze pierwszego zespołu i liczyć na cud, że obędzie się bez kontuzji i wszyscy wytrzymają granie co 3 dni? Świetny plan!
Absolutną podstawą jest LEWY OBROŃCA, bez tego ruchu nie ma nawet co myśleć o walce na 3. frontach. Potem można pomyśleć o lewonożnym stoperze z prawdziwego zdarzenia.
A Jovanicia oddać byle komu, nawet za darmo, i brać tego Kozioła z Sandecji - gorszy na pewno nie będzie, a zawsze to Polak, co daje dodatkowe miejsce dla obcokrajowca. Kirma podobnie, ale jeśli będzie sprowadzony lewy obrońca - wtedy Paljicia można wystawiać na lewym skrzydle.
Jaliensa nikt nie weźmie, trzeba się będzie pomęczyć jeszcze te pół roku. Bunozę bym zostawił, spróbował sprzedać w lecie. Brud to poziom pierwszej ligi - mówię to z przykrością, ale z tej mąki wyjdzie co najwyżej kajzerka, o chlebie nie ma mowy. A Boguski? Wszystko zależy od tego, kto będzie trenerem - jak zostanie Kazek, to widać, że na boisku nie ma miejsca dla Rafała. Skrzydłowym nie jest, ofensywnym pomocnikiem też nie - najlepiej sobie radzi jako cofnięty napastnik w systemie gry na dwóch atakujących. Jeśli przyjdzie nowy trener, który lubi grę na 2. napastników, lub po prostu dopasowuje ustawienie pod konkretnego rywala, Rafał może zostać.