Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52605
Stary 17.12.2011, 19:53
snyrting napisał(a):Wyświetl post
Kiedy jeśli nie teraz trzeba o takich rzeczach rozmawiać?

Nie ma wprawdzie dowodów materialnych, ale jeżeli sprawę podnoszą ludzie poważni, to ja nie widzę powodów żeby im nie ufać. Jaki interes miałby fialo w pisaniu nieprawdy?
Nikt mu nie zarzuca kłamstwa, może po prostu posłuchał jakiś plotek.
Jedną z charakterystycznych cech tego forum (niestety) jest łatwość, z jaką szafuje się wyroki na różne osoby bez jakichkolwiek podstaw ani dowodów...
Przypomnijcie sobie casusy Małego czy Meliksona.
Na prawdę nikogo to nic nie nauczyło?
Poczekajmy spokojnie co będzie. Po co teraz strzępić sobie język?
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując