snyrting napisał(a):

Kiedy jeśli nie teraz trzeba o takich rzeczach rozmawiać?
Nie ma wprawdzie dowodów materialnych, ale jeżeli sprawę podnoszą ludzie poważni, to ja nie widzę powodów żeby im nie ufać. Jaki interes miałby fialo w pisaniu nieprawdy?
|
Nikt mu nie zarzuca kłamstwa, może po prostu posłuchał jakiś plotek.
Jedną z charakterystycznych cech tego forum (niestety) jest łatwość, z jaką szafuje się wyroki na różne osoby bez jakichkolwiek podstaw ani dowodów...
Przypomnijcie sobie casusy Małego czy Meliksona.
Na prawdę nikogo to nic nie nauczyło?
Poczekajmy spokojnie co będzie. Po co teraz strzępić sobie język?