Wyświetl pojedynczy post
mIcHaL666
Senior Member
 
Od: 09.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20302
Stary 17.12.2011, 16:43
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
czego źródło? że nic się nie dzieje?
przecież każdy to widzi
Oczywiście zacytowałem złego posta. Chodziło mi o źródło:


Sylwek1906 napisał(a):Wyświetl post
Ma być remont stoisk cateringowych na wschodniej z narożnikami tyle mi wiadomo.
Odpowiedz cytując