Wyświetl pojedynczy post
Sialalalala
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9848
Stary 16.12.2011, 22:27
Grisza1 napisał(a):Wyświetl post
To dlaczego ich wyniki mają na nas robić wrażenie? Bo Hannover przeskoczyli? Przedstawiciela Bundesligi? A my mamy na rozkładzie drużynę z Premiership. Nie wiem, odnoszę wrażenie, że mamy tak niskie poczucie swojej wartości, że głowa mała.
dokładnie, to jakas komedia drużyny na conajwyżej podobnym poziomie a tu sranie po gaciach ...
Odpowiedz cytując