Grisza1 napisał(a):

|
To dlaczego ich wyniki mają na nas robić wrażenie? Bo Hannover przeskoczyli? Przedstawiciela Bundesligi? A my mamy na rozkładzie drużynę z Premiership. Nie wiem, odnoszę wrażenie, że mamy tak niskie poczucie swojej wartości, że głowa mała.
|
dokładnie, to jakas komedia drużyny na conajwyżej podobnym poziomie a tu sranie po gaciach ...