Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9779
Stary 16.12.2011, 18:02
szprotson napisał(a):Wyświetl post
.. Może i uda Nam sie wyeliminowac takiego przeciwnika, ale wtedy jak Oni nas zlekceważą .
Czyli powrót starej bajki naszych netowych gęgaczy ... że jak Wisła wygrywa to tylko fartem albo jak ją rywal zlekceważy ....hahahaha co za żenada .
Ostatnio edytowane przez milosz : 16.12.2011 o godz. 18:05.
Odpowiedz cytując