Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#633
Stary 16.12.2011, 13:16
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
3) jeśli ma przyjść Smuda, Fornalik czy jakiś inny wynalazek to oczywiście niech Kazek zostaje ale gdyby miał przyjść ktoś kto walczył już o najwyższe cele to bym się dwa razy zastanowił.
Też tak uważałem, ale każdy trener, który chciałby coś zmienić wyleci u nas najpóźniej po roku, wyzywany przez media i kibiców. U nas wszyscy wszystko wiedza najlepiej, mamy najlepszy skład i z marszu powinniśmy grać w Lidze Mistrzów.
Dopóki nie zmieni się właściciel (na co widoków nie ma), to sensowność jakichkolwiek zmian trenerskich jest mocno wątpliwa.
Moskal dotąd ma szczęście, a to u nas poważny atut. Ostatecznie - większość kibiców i właściciel oczekują od trenera przede wszystkim jednego: cudów. I tutaj nasz trener daje radę.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując