Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#511
Stary 16.12.2011, 09:59
MatMario napisał(a):Wyświetl post
A co miał powiedzieć?

Czekamy wszyscy na telefon od Bossa jaką decyzję mamy podjąć? Nie wiadomo kiedy zadzwoni bo się nam nie tłumaczy?

Ci słodko pierdzący trenerzy, działacze, kopacze, psuje i wszyscy inni zrobili wam wodę z mózgu. Jasne że mówią że coś mogą, ale mogą tyle co ja tutaj, apelować, pogadać itp.
No masz racje, tylko Bóg wie co w głowie Cupiała siedzi.

Wiem że to zabrzmi jak s-f ale czy ktoś kiedyś pomyślał o organizacji spotkania Cupiał-Kibice ?
Może BC nie jest "złym" człowiekiem jak to ogólnie sie przyjeło i chętnie w tym wziął by udział.

Otrzymać odpowiedzi z pierwszej ręki odnośnie naszego kochanego klubu? Bezcenne.

Wiem wiem, mało realne...