Wyświetl pojedynczy post
tomek100
Senior Member
 
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 16.12.2011, 00:24
Szkoda czasu na dyskutowanie z Panami 0 22 i killzone - wg nich Legia jest zawsze, wszędzie i we wszystkim najlepsza.

I jeszcze jedno: od dzisiaj twierdzę, że Wisła ma 14. MP, bo w końcu 14. razy wygrała ligę (to w nawiązaniu do 9. MP Legii wg 0 22).
Odpowiedz cytując