kreseq napisał(a):

|
1) Legia zagrala dzisiaj w dosc rezerwowym skladzie bo mecz byl O NIC. Tak, mimo ze punkty to jednak o nic.
|
Ale będzie śmiesznie jak Legii w najbliższych pięciu latach zabraknie mniej niż dwóch punktów do rozstawienia. Dalej ten mecz będzie o nic ?
Ostatni mecz w sezonie, ponad dwa miesiące przerwy, 140k€ do zgarnięcia, 2 punkty do rankingu a ci robią przegląd kadry.. Chyba po zdobyciu tytułu drużyny roku im sodówa do głów uderzyła
