Wyświetl pojedynczy post
jasnyGwint
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3228
Stary 15.12.2011, 23:32
kreseq napisał(a):Wyświetl post
1) Legia zagrala dzisiaj w dosc rezerwowym skladzie bo mecz byl O NIC. Tak, mimo ze punkty to jednak o nic.
Ale będzie śmiesznie jak Legii w najbliższych pięciu latach zabraknie mniej niż dwóch punktów do rozstawienia. Dalej ten mecz będzie o nic ?

Ostatni mecz w sezonie, ponad dwa miesiące przerwy, 140k€ do zgarnięcia, 2 punkty do rankingu a ci robią przegląd kadry.. Chyba po zdobyciu tytułu drużyny roku im sodówa do głów uderzyła
Odpowiedz cytując