Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 15.12.2011, 22:55
Obie druzyny awansowaly a Wy jak zwykle musicie sie pruc wiedzac ze jedna strona nie przekona drugiej...

Fakty sa takie :

1) Legia zagrala dzisiaj w dosc rezerwowym skladzie bo mecz byl O NIC. Tak, mimo ze punkty to jednak o nic. Jak zaprezentowali sie zmiennicy to juz inna bajka. Widac ze cisnienia na ten mecz nie bylo, to raczej byla wycieczka. Zle to swiadczy o zawodnikach i trenerze - takie jest moje zdanie.

2) Wisla awansowala szczesliwie - Szczescie czasami jest potrzebne Gratulacje. Kto bedzie pamietac za 10 lat w jakich okolicznosciach?

Temat uwazam za zakonczony i lepiej isc po prostu cos konstruktywnego zrobic

Rozumiem ze kibicujecie Wisle ale kilku z Was po prostu przepraszam ze to napisze... ma problemy ze soba

Mam nadzieje ze jak na spokojnie poczytacie swoje "madrosci" to bedzie Wam wstyd

PS: No i znowu zanim wyslalem post pojawily sie juz 3 " mondre inaczej " wypowiedzi. Jestescie niereformowalni

Pamietajcie bracia po szalu : Wisla jest najlepsza i jesli masz inne zdanie to jestes wiesz kim
Ostatnio edytowane przez kreseq : 15.12.2011 o godz. 22:59.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując