Obie druzyny awansowaly a Wy jak zwykle musicie sie pruc wiedzac ze jedna strona nie przekona drugiej...
Fakty sa takie :
1) Legia zagrala dzisiaj w dosc rezerwowym skladzie bo mecz byl O NIC. Tak, mimo ze punkty to jednak o nic. Jak zaprezentowali sie zmiennicy to juz inna bajka. Widac ze cisnienia na ten mecz nie bylo, to raczej byla wycieczka. Zle to swiadczy o zawodnikach i trenerze - takie jest moje zdanie.
2) Wisla awansowala szczesliwie - Szczescie czasami jest potrzebne

Gratulacje. Kto bedzie pamietac za 10 lat w jakich okolicznosciach?
Temat uwazam za zakonczony i lepiej isc po prostu cos konstruktywnego zrobic
Rozumiem ze kibicujecie Wisle ale kilku z Was po prostu przepraszam ze to napisze... ma problemy ze soba
Mam nadzieje ze jak na spokojnie poczytacie swoje "madrosci" to bedzie Wam wstyd
PS: No i znowu zanim wyslalem post pojawily sie juz 3 " mondre inaczej " wypowiedzi. Jestescie niereformowalni
Pamietajcie bracia po szalu : Wisla jest najlepsza i jesli masz inne zdanie to jestes wiesz kim
