Lechista69 napisał(a):

|
Jak wyglada stanowisko klubu w sprawie wykupienia Bittona ? Kiedy mozemy sie spodziewac informacji na jakie pozycje szukamy wzmocnien ?
|
Kaziu Bitona wczoraj na ławie posadził, żeby zbić trochę z ceny

Bo jeszcze by nastrzelał jak Dembiński w ostatnim meczu w Widzewie w 1997 - 5 bramek przed transferem do HSV i cena od razu wyższa

Jak im wmówimy, że Biton jest gorszy od takiego Kirma, co wczoraj zagrał, to go nam może taniej sprzedadzą
