Wyświetl pojedynczy post
EricDraven
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków - Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15877
Stary 15.12.2011, 16:09
Lechista69 napisał(a):Wyświetl post
Jak wyglada stanowisko klubu w sprawie wykupienia Bittona ? Kiedy mozemy sie spodziewac informacji na jakie pozycje szukamy wzmocnien ?
Kaziu Bitona wczoraj na ławie posadził, żeby zbić trochę z ceny Bo jeszcze by nastrzelał jak Dembiński w ostatnim meczu w Widzewie w 1997 - 5 bramek przed transferem do HSV i cena od razu wyższa Jak im wmówimy, że Biton jest gorszy od takiego Kirma, co wczoraj zagrał, to go nam może taniej sprzedadzą
Odpowiedz cytując