Sędzia napisał(a):

|
Jak tak, to niech będzie Anderlecht, bo z nimi też musimy wyrównać rachunki.
|
Anderlecht to najgorszy z możliwych rywali. To samo Ukraińcy. Ani to medialne ani fajne sportowo a dupsko moga nam skopać okrutnie.
Zostańmy przy puknięciu United i srogim rewanżu na Lazio w 1/8.