Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Oxydrene
Senior Member
Od: 08.2006
Skąd: Kraków
Offline
#
9478
15.12.2011, 02:04
Dzimi
napisał(a):
Ciekawostka z dzisiejszego meczu.
Loża chyba gości klubu - to Jerzy Dudek obok Basałaja? (Basałąj plecami do kadru).
(kliknij foto aby powiększyć)
A mnie ciekawi czy to nie jest przypadkiem sir Maaskant, dalej sie wałęsa po klubie?
Oxydrene
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Oxydrene
Znajdź inne posty napisane przez Oxydrene