Dzimi napisał(a):

Ciekawostka z dzisiejszego meczu. Loża chyba gości klubu - to Jerzy Dudek obok Basałaja? (Basałąj plecami do kadru).

(kliknij foto aby powiększyć)
|
Dudek, dudek. Zainstalował się pod Krakowem niedawno w wypasionej willi.Powiedzmy, ze klasztor w Tyńcu widzi dobrze
