Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9457
Stary 15.12.2011, 01:23
nemox007 napisał(a):Wyświetl post
Teraz ma szansę pytanie tylko czy Cupiał ją da Kazikowi
Nie ma wyjścia
Jest ważniejsze pytanie, tak patrząc w przyszłość - czy dalsza współpraca będzie uzależniona od zdobycia mistrzostwa - co powiedzmy sobie szczerze, jest tak prawdopodobne jak kilka godzin temu, nasz awans
Trza wziąć jednak pod uwagę że cuda się rzadko zdarzają
Jak dla mnie, Moskal powinien prowadzić zespół w następnym sezonie jeśli awansujemy do pucharów a i gra będzie zadowalająca.Trza pamiętać też że cały czas nad stadionem unosi się duch Dyzmy
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując