nemox007 napisał(a):

|
Teraz ma szansę pytanie tylko czy Cupiał ją da Kazikowi
|
Nie ma wyjścia

Jest ważniejsze pytanie, tak patrząc w przyszłość - czy dalsza współpraca będzie uzależniona od zdobycia mistrzostwa - co powiedzmy sobie szczerze, jest tak prawdopodobne jak kilka godzin temu, nasz awans

Trza wziąć jednak pod uwagę że cuda się rzadko zdarzają
Jak dla mnie, Moskal powinien prowadzić zespół w następnym sezonie jeśli awansujemy do pucharów a i gra będzie zadowalająca.Trza pamiętać też że cały czas nad stadionem unosi się duch Dyzmy