Wyświetl pojedynczy post
Maras
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: Cambridge

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9389
Stary 15.12.2011, 00:09
markowywislak napisał(a):Wyświetl post
markowywislak
senior member

od: 06.2009
online


#9053
27.11.2011, 12:57
jakiś dziwny spokój na temat meczu z odense.powiem wam jedną rzecz.osobiście twierdze żę fartownie wygramy w odense,fulham przegra z twente.w ostatniej kolejce wygramy z twente a odense zremisuje z fulham i mamy awans!tak wierze w to z całego serca bo jestem wiślakiem i tak jak wierzyłem w zwycięstwo ze śląskiem tak i wierze w to że awansujemy dalej!


To tak dla pokazania:dwisła jest wielka i tyle.a tych którzy patrzą na tych patałachów z kałuży jest mi żal.chłopaczki tylko tyle umieją!
brawo, brawo, brawo
Jazda! Jazda! Jazda! Biała Gwiazda!
Odpowiedz cytując