|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: Cambridge
Offline
|
#9389

15.12.2011, 00:09
|
markowywislak napisał(a): 
markowywislak
senior member
od: 06.2009
online
#9053
27.11.2011, 12:57
jakiś dziwny spokój na temat meczu z odense.powiem wam jedną rzecz.osobiście twierdze żę fartownie wygramy w odense,fulham przegra z twente.w ostatniej kolejce wygramy z twente a odense zremisuje z fulham i mamy awans!tak wierze w to z całego serca bo jestem wiślakiem i tak jak wierzyłem w zwycięstwo ze śląskiem tak i wierze w to że awansujemy dalej!
To tak dla pokazania:dwisła jest wielka i tyle.a tych którzy patrzą na tych patałachów z kałuży jest mi żal.chłopaczki tylko tyle umieją!
|
brawo, brawo, brawo
Jazda! Jazda! Jazda! Biała Gwiazda!
|
|