Wyświetl pojedynczy post
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9386
Stary 15.12.2011, 00:03
markowywislak
Senior Member

Od: 06.2009
Online


#9053
27.11.2011, 12:57
jakiś dziwny spokój na temat meczu z Odense.Powiem wam jedną rzecz.Osobiście twierdze żę fartownie wygramy w Odense,Fulham przegra z Twente.W ostatniej kolejce wygramy z twente a odense zremisuje z fulham i mamy awans!Tak wierze w to z całego serca bo jestem Wiślakiem i tak jak wierzyłem w zwycięstwo ze Śląskiem tak i wierze w to że awansujemy dalej!


to tak dla pokazaniaWISŁA JEST WIELKA I TYLE.A tych którzy patrzą na tych patałachów z kałuży jest mi żal.Chłopaczki tylko tyle umieją!
Odpowiedz cytując