markowywislak
Senior Member
Od: 06.2009
Online
#9053
27.11.2011, 12:57
jakiś dziwny spokój na temat meczu z Odense.Powiem wam jedną rzecz.Osobiście twierdze żę fartownie wygramy w Odense,Fulham przegra z Twente.W ostatniej kolejce wygramy z twente a odense zremisuje z fulham i mamy awans!Tak wierze w to z całego serca bo jestem Wiślakiem i tak jak wierzyłem w zwycięstwo ze Śląskiem tak i wierze w to że awansujemy dalej!
to tak dla pokazania

WISŁA JEST WIELKA I TYLE.A tych którzy patrzą na tych patałachów z kałuży jest mi żal.Chłopaczki tylko tyle umieją!