Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
wislak_92
Senior Member
Od: 03.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
24555
14.12.2011, 15:38
LeszekABG
napisał(a):
Azory, Prądnik Biały, Bronowice, Krowodrza - te okolice. Ktoś coś poleci?
Aster, 55zl/miesi. 10mb w dzien, 20 w nocy.
"
Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych...podania ręki
". - Henryk Reyman
wislak_92
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislak_92
Znajdź inne posty napisane przez wislak_92