Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
michael
Senior Member
Od: 04.2011
Skąd: Kraków/Śródmieście
Offline
#
7460
13.12.2011, 14:50
Bilety na pewno są na wszystkie sektory, żadnego info o braku na którykolwiek na oficjalnej nie było.
Nie wiadomo ile poszło biletów, szału pewnie nie będzie, jak znam życie to standardowe 13-14k.
michael
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do michael
Znajdź inne posty napisane przez michael