wislak68 napisał(a):

|
Niestety nie wierzę już w mistrzostwo Wisły. I w takiej sytuacji nie miałbym nic przeciwko temu żeby mistrza zdobył wreszcie Śląsk.
|
2 sezony temu kibice Amici tez nie wierzyli w Mistrzostwo a stalo sie inaczej - nawet po meczu Lech - Zaglebie była o tym wzmianka