Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18137
Stary 13.12.2011, 07:20
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Niestety nie wierzę już w mistrzostwo Wisły. I w takiej sytuacji nie miałbym nic przeciwko temu żeby mistrza zdobył wreszcie Śląsk.
2 sezony temu kibice Amici tez nie wierzyli w Mistrzostwo a stalo sie inaczej - nawet po meczu Lech - Zaglebie była o tym wzmianka
Odpowiedz cytując