Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52453
Stary 11.12.2011, 19:58
Włodarze Wisły muszą odpowiedzieć sobie na bardzo ważne pytanie w tym okienku. Czy jest z ich strony chęć budowania silnego klubu czy też nie ma takiej woli. Można również te pytanie sformułować inaczej czy w sejfie znajdą się pieniądze na solidne transfery.
Mamy w swoich szeregach piłkarza pod każdym względem genialnego, zadajmy sobie teraz pytanie czy jest sens go trzymać w w klubie gdzie obok siebie ma piłkarzy odbiegających klasą od niego w tak znacznym stopniu. Różnica pod względem umiejętności pomiędzy Maorem, a innymi jest tak jaskrawa, że jaskrawszej już chyba być nie może.

Dlatego zastanówmy się czy warto go tu trzymać jeśli nie ma w klubie ambicji budowania klubu na LM ? Jeśli nie ma takiej woli to Maora należy jak najszybciej wytransferować do lepszego klubu. Dlaczego ten pośpiech ? Maor ma już swoje lata ale nadal jest to jest piłkarz na którym można zarobić bardzo dobre pieniądze, można je przeznaczyć w późniejszym okresie chociażby na budowę bazy treningowej, a jestem przekonany że przy sprzyjających okolicznościach mógłby do nas wpłynąć % od następnego transferu. Maor to nie jest piłkarz na topowe kluby typu Real, Chelsea itp, ale IMO jest to piłkarz na półkę niżej czyli kluby typu Tottenham, Atletico, Napoli.
Jeśli sami nie chcemy zrobić kroku do przodu, pozwólmy zrobic go Maorowi. Dwumecz z APOELem pokazał, że geniusz jednego piłkarza nie jest wystarczający na przejście eliminacji CL. Tutaj trzeba drużny.
Odpowiedz cytując