sedTS napisał(a):

|
Irsak przy Jrżu wypadł bardzo blado.Takich NUNEZÓW TO W NASZEJ LIDZE JEST NA PĘCZKI.(Brzyski Trałka itp)A temat Kirma przemilcze
|
No ale znajdz teraz tych Polakow, zobacz jakie ceny nam dyktuja za tych graczy. jako ze nasz system szkolenia calkowicie lezy dobra opcja jest inwestowanie w takich Makow, Swierczoka. Nie w kazdym przypadku sie uda ale trzeba probowac.