Wyświetl pojedynczy post
Ma_niek
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#197
Stary 10.12.2011, 12:12
sedTS napisał(a):Wyświetl post
Irsak przy Jrżu wypadł bardzo blado.Takich NUNEZÓW TO W NASZEJ LIDZE JEST NA PĘCZKI.(Brzyski Trałka itp)A temat Kirma przemilcze
No ale znajdz teraz tych Polakow, zobacz jakie ceny nam dyktuja za tych graczy. jako ze nasz system szkolenia calkowicie lezy dobra opcja jest inwestowanie w takich Makow, Swierczoka. Nie w kazdym przypadku sie uda ale trzeba probowac.
Odpowiedz cytując