Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#186
Stary 10.12.2011, 10:02
SWEET_83 napisał(a):Wyświetl post
Trzeba się pozbyć szrotu z zagranicy i stawiać na Polaków. Nawet Biton zawiódł na całej lini. Gdzie te czasy jak był Szymkowiak,Kosowski,Żurawski i Frankowski. Lige wygrywaliśmy w cuglach ehhh Sam Wilk nie wygra nam meczu
A Małecki - Polak w tym meczu nie zawiódł ? Wg mnie był najsłabszy na boisku ! Tutaj nie chodzi o narodowość ale o umiejętności . Może być Polak ale niech będzie dobry , to samo dotyczy obcokrajowców ! Jeśli mamy teraz pozbywać się jakiegoś delikatnie mówiąc " nie wystarczająco dobrego" obcokrajowca i na jego miejsce ściągać prezentującego taki sam poziom Polaka to takie działanie nie ma sensu . I jeszcze jedno , wszyscy są ostatnio zachwyceni piłkarzami Legii - Wolskim i Żyro ( owszem są dobrzy) ale tacy piłkarze to wyjątki tak samo jak Błaszczykowski czy Lewandowski ! Nie każdy młody , utalentowany chłopak z 1 ligi rozwinie się tak jak ,np. piłkarze Borussi i zapewni nam poziom który da możliwość walki o Mistrzostwo i pokazanie się z dobrej strony w Europie . Co do piłkarzy Legii to może niech oni najpierw coś wygrają dla tego klubu ponieważ jakiś czas temu też wszyscy piali z zachwytu nad Borysiukiem i Rybusem jak wchodzili do pierwszej drużyny Legii ale jak dotąd nie zdobyli żadnego Mistrzostwa dla tego klubu a przecież wyniki w sporcie są najważniejsze ... oraz pieniądze.
Odpowiedz cytując