"BRAWO" klub ... róbcie dalej ludzi w hu.a . Ile to miało byc kas z biletami na holendrów dzis czynnych

? coś tam pisało że 3

? nawet jak przyszedłem dalej byly kartki z numerami kas , to sie ucieszylem ze szybko sprawe zalatwie faktycznie

, ale tu niespodzianka... podchodze do jednej z kas chyba 7 a tu mnie informuje pani (zreszta bardzo miła i nic kobietka nie zawiniła) że bilety na środe sa w sprzedaży ale tylko w kasie numer jeden :( owszem pod kasa numer jeden juz info bylo ale przy weisciu do strefy kibica zero informacii i kolejka taka że oj oj oj. Do tego bardzo nie miła ochrona ( szczególnie pan bez włosów w jasnym garniturze duża budowa ciała) biletów oczywiscie nie zdazylem kupic tak jak wielu bardzo wku....nych kibiców którzy liczyli tak jak ja że naprawde będa otwarte 3 kasy .