Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Henio1
Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7439
Stary 10.12.2011, 00:02
"BRAWO" klub ... róbcie dalej ludzi w hu.a . Ile to miało byc kas z biletami na holendrów dzis czynnych ? coś tam pisało że 3 ? nawet jak przyszedłem dalej byly kartki z numerami kas , to sie ucieszylem ze szybko sprawe zalatwie faktycznie , ale tu niespodzianka... podchodze do jednej z kas chyba 7 a tu mnie informuje pani (zreszta bardzo miła i nic kobietka nie zawiniła) że bilety na środe sa w sprzedaży ale tylko w kasie numer jeden :( owszem pod kasa numer jeden juz info bylo ale przy weisciu do strefy kibica zero informacii i kolejka taka że oj oj oj. Do tego bardzo nie miła ochrona ( szczególnie pan bez włosów w jasnym garniturze duża budowa ciała) biletów oczywiscie nie zdazylem kupic tak jak wielu bardzo wku....nych kibiców którzy liczyli tak jak ja że naprawde będa otwarte 3 kasy .
Ostatnio edytowane przez Henio1 : 10.12.2011 o godz. 00:12.
Odpowiedz cytując