kacpaw91 napisał(a):

W tym poście w sąsiednim temacie na podstawie informacji z Transfermarkt zrobiłem listę polskich zawodników, którym kończą się kontrakty. Są tutaj:
- chyba wszyscy zawodnicy z kadr drużyn Ekstraklasy,
- zawodnicy z młodzieżowych reprezentacji Polski
- zawodnicy z reprezentacji Polski
- kilku znanych polskich zawodników grających za granicą
http://wislakrakow.com/forum/showpos...ostcount=11662
|
Jak dla mnie do pierwszego składu meczowego nadaje się 2/3 zawodników. Są też inni np. do ogrania na wyp. lub też tacy którzy musieliby poważnie walczyć o pierwszy zespół.