RLY napisał(a):

Nie wrzucaj tego i nie nabijaj im ogladalnosci... jeba** szuja ten dziennikarz jak i caly sun. Wkleil zdjecia zaraz po tym jak sie zaczal remont prysznicow i szatni, a pisze ze to obecny stan i ze stadion nie zostal wyremontowany od lat 70-tych. Caly artykul to jedna wielka glupota, napisalem do niego z ciekawosci.. no ale to 2gi fakt, szukaja sensacji. Akurat pod wieloma wzgledami Hutnik jako calosc jest bardzo dobry, maja tam ComCom Zone ktora pewnie bedzie dostepna na ich wylacznosc, albo wiekszosc- hala, silownia, basen, sauna... duzo zielonych terenow do biegania, no i daleko od centrum wiec mozna w spokoju sie przygotowywac... wyremontowac szatnie i boisko (tylko nowa murawe dac 1 msc przed) i po problemie - sprawy groszowe biorac pod uwage ile caly wyjazd ich bedzie kosztowac.
taka druga pi*** z tego pismaka jak i ta szuja z wybiorczej..