|
A co do naszych piłkarzy to dalej sadzicie ze Burliga nadawal by sie do Wisly?. Ogladalem dwa ostatnie mecze Ruchu i zawinil przy dwoch bramkach, w jednej zostal ograny jak dziecko a w drugiej wyprzedil go latwo napastnik. Mysle ze jak Ruch bedzie dawal za niego jakas kase to sprzedac bez zastanowienia.
|