Wyświetl pojedynczy post
RYBA
Senior Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: SZCZUCIN/KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#471
Stary 06.12.2011, 08:26
OZ89 napisał(a):Wyświetl post
Pewnie wszyscy z Nas słyszeli pogłoski o powrocie F. Smudy na stanowisko trenera Wisły.
Jestem tym faktem zaniepokojony.
Mam nadzieje że do tego niedojdzie nigdy.



Nie Smudzie
Nie Smudźmy się
W Lidze + extra w niedziele był poruszony temat i panowie mówili że po Euro Smuda trenerem Wisełki a jego asystentami Franek i Szymkowiak, nie mam pojecia skąd takie info uzyskali i czy jest w tym choć gram prawdy
TUSK TY MATOLE TWÓJ RZĄD ROZJEBIĄ KIBOLE !!!