Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
RLY
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: ynawia
Offline
#
20254
05.12.2011, 13:17
Poza krajem zachwycają się naszym stadionem,niestety w porównaniu do obiektu hutnika
http://www.thesun.co.uk/sol/homepage...is-a-DUMP.html
RLY
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do RLY
Znajdź inne posty napisane przez RLY