Wyświetl pojedynczy post
Arkas
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#190
Stary 05.12.2011, 10:50
Dariook napisał(a):Wyświetl post
No i tak panowie nas dzieciaki połączyły.
Historyczny dzień dla nas, panuje pełna zgoda.

Ja chcę dzieciaki częściej
Akcja bardzo fajna, ale nie wyobrażam sobie aby na co drugim meczu dzieci doping prowadziły i najmocniejszym okrzykiem było sędzia kalosz. Samą akcję mikołajkową trzeba zapisać na Duży +, za rok oby była powtórka w podobnym stylu.

Co do samego meczu, fajnie że wreszcie wygrywamy, choć styl pozostawia wiele do życzenia. Miejmy nadzieję że na Polonię się zmobilizują i zagrają tak jak ze Śląskiem, bo zaobserwować można że na lepsze drużyny jakoś bardziej się chłopaki mobilizują.
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
Odpowiedz cytując