Temat
:
Poszukiwania nowego trenera Wisly - plotki, propozycje, komentarze.
Wyświetl pojedynczy post
OZ89
Junior Member
Od: 12.2011
Offline
#
467
05.12.2011, 10:10. Nie Smudzie
Pewnie wszyscy z Nas słyszeli pogłoski o powrocie F. Smudy na stanowisko trenera Wisły.
Jestem tym faktem zaniepokojony.
Mam nadzieje że do tego niedojdzie nigdy.
Nie Smudzie
Nie Smudźmy się
OZ89
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do OZ89
Znajdź inne posty napisane przez OZ89