Wyświetl pojedynczy post
OZ89
Junior Member
 
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#467
Stary 05.12.2011, 10:10. Nie Smudzie
Pewnie wszyscy z Nas słyszeli pogłoski o powrocie F. Smudy na stanowisko trenera Wisły.
Jestem tym faktem zaniepokojony.
Mam nadzieje że do tego niedojdzie nigdy.



Nie Smudzie
Nie Smudźmy się