Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#189
Stary 05.12.2011, 09:55
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Diaz + Osman/Czekaj/Jova w takiej kolejności.
Wisła Kraków - Górnik Zabrze
W środku obrony był Q z tego co sobie przypominam - zszedł kontuzjowany, więc Kazik nie mógł brać go pod uwagę w następnych meczach. Lamey nie zagrał z Górnikiem - grał Jovanović - zaraz, zaraz po czyim to błędzie padła bramka dla Górnika ?
NIe wiem czy Maasaknt pokonałby Górnika, Śląsk, Widzew i Odense na dodatek. Wiem jedno, że w ostatnich meczach pod wodzą Maasakanta na łąwce rezerwowych z graczy ofensywnych praktycznie nie było nikogo... Boguski i Genkov po kontuzji, no chyba, że dodać można Jirsaka.
Wisła gra tak jak grała, Kazik swoją twarz zespołowi może dać w trakcie przerwy zimowej, ale ustawienie nie uległo zmianie - gramy tak jak wiosną, rzadko tracimy więcej niż jedną bramkę, rzadko strzelamy więcej niż jedna bramkę..... ostatnie 10 minut meczu czy z Widzewem czy z Odense to był strach, aby po stałym fragmencie gry nie wrzucili nam czegoś do bramki.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując