Wyświetl pojedynczy post
Rinah
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#136
Stary 04.12.2011, 19:44
W ogóle to co zrobił Boguski w 47 min. to jakiś swoisty rekord świata. Jak można było zepsuć podobną okazję

Nawet tylko za to zagranie powinien zostać natychmiast zmieniony i zesłany na kilka kolejek do ME. Jakiś poziom przyzwoitości trzeba bowiem trzymać.

Taka postawa naszych rodzimych zawodników jedynie potwierdza słuszność tezy: "NIE dla większej ilości Polaków w Wiśle!". Nikt nie może grać tylko dlatego, że jest Polakiem lub że ktoś chce widzieć na boisku jakieś sztuczne narodowościowe proporcje!
Odpowiedz cytując