W ogóle to co zrobił Boguski w 47 min. to jakiś swoisty rekord świata. Jak można było zepsuć podobną okazję
Nawet tylko za to zagranie powinien zostać natychmiast zmieniony i zesłany na kilka kolejek do ME. Jakiś poziom przyzwoitości trzeba bowiem trzymać.
Taka postawa naszych rodzimych zawodników jedynie potwierdza słuszność tezy: "NIE dla większej ilości Polaków w Wiśle!". Nikt nie może grać tylko dlatego, że jest Polakiem lub że ktoś chce widzieć na boisku jakieś sztuczne narodowościowe proporcje!