sedTS napisał(a):

|
Można pzregrać ale dużo zależy od stylu.Za to co zrobili z Podbeskidziem im się należało
|
Nie należało się, na stadionie jesteśmy jedną rodzina i musimy zachowywać się jak na dobrą rodzinę przystało. Jeśli twojemu bratu coś nie wyjdzie, to nie plujesz na niego tylko mu pomagasz.
Pomysl logiczne kto odpowiada za taki wynik. Patryk gra tak jak trener mu nakresli, drużyna musi wykonywać założenia. Miał na tablicy strzale z boku do środka to kończył sam, bo nie zakładano że ma odgrywać.
Bo niby komu? Jak bronilismy się zawsze w 7 do połowy boiska.
Jeśli widzisz brak zaangażowania to zalatwiasz to po mesku, tak jak to było po derbach.
Piłkarze to też ludzie, mogą czuć pregierz ale nie możesz pokazać że się od nich odwracasz.
Robiąc to odwracasz się od Wisły, odwracasz się od samego siebie.
Dzieki.
Bez pikników, ultrasow, huliganow, piłkarzy, sektora rodzinnego nie ma Wielkiej Wisły.
Jeden ma cynkowe, inny imię żony, jeszcze inny portret dziecka. Każdy ma to co kocha, Patryk ma Reymana.
Każdy nam Patryka zazdrości, a sami ujadamy.
" LITWO ojczyzno moja... "