Wyświetl pojedynczy post
sedTS
Member
 
 
Od: 08.2011
Skąd: prokocimsiedliskoqrw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15729
Stary 02.12.2011, 09:46
Można pzregrać ale dużo zależy od stylu.Za to co zrobili z Podbeskidziem im się należało
Odpowiedz cytując