Wyświetl pojedynczy post
Zotek
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15718
Stary 01.12.2011, 21:34
BlurgH napisał(a):Wyświetl post
Zmieniając temat z Małego na Wilka - gość mi zaimponował. Przelał krew za Wisłę !
I to nie pierwszy raz! W meczu ze Śląskiem też z tego co pamiętam miał twarz we krwi.
Mówiłem to już kilka razy, ale z Czarka będą ludzie.
Odpowiedz cytując