Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
Zotek
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2006
Offline
#
15718
01.12.2011, 21:34
BlurgH
napisał(a):
Zmieniając temat z Małego na Wilka - gość mi zaimponował. Przelał krew za Wisłę !
I to nie pierwszy raz! W meczu ze Śląskiem też z tego co pamiętam miał twarz we krwi.
Mówiłem to już kilka razy, ale z Czarka będą ludzie.
Zotek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zotek
Znajdź inne posty napisane przez Zotek