Lechista69 napisał(a):

|
Moskal znowu udowadnia ze rola strazaka ktory gasi pozar nie robi na nim wrazenia... moze dac mu szanse na wiosne ?
|
Gadali w studiu, ze prawdopodobnie Kazik zostanie w Wisle do konca sezonu ale nie wiem czy mozna im wierzyc - tak na 99% ma tak byc jak mowia