Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9123
Stary 01.12.2011, 21:10
Lechista69 napisał(a):Wyświetl post
Moskal znowu udowadnia ze rola strazaka ktory gasi pozar nie robi na nim wrazenia... moze dac mu szanse na wiosne ?
Gadali w studiu, ze prawdopodobnie Kazik zostanie w Wisle do konca sezonu ale nie wiem czy mozna im wierzyc - tak na 99% ma tak byc jak mowia
Odpowiedz cytując