Wyświetl pojedynczy post
Lechista69
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9117
Stary 01.12.2011, 21:03
Beda jeszcze emocje a nie jak niektorzy twierdzili koniec Wisly, wam panowie konta nalezy blokowac a nie trzymac na forum.

Bittona trzeba wykupic... nie wiem skad wezma kase ale niech lepiej ja znajda bo inaczej zarzad out.
Malecki ladny comeback... Melikson tez pokazal ze wraca do formy...

Moskal znowu udowadnia ze rola strazaka ktory gasi pozar nie robi na nim wrazenia... moze dac mu szanse na wiosne ?
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
Odpowiedz cytując