Wyświetl pojedynczy post
Krav
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3092
Stary 01.12.2011, 00:44
Cytat:
Jestem zalamany... Dostalismy 3:0 od jakiegos PSV, ktore nasz balon przebilo... Wolski to jest cienias, Skorza konczy sie jak zwykle, media znowu nam sprzyjaja, spuchniemy i skonczymy w ciemnej dupie...
Jak dobrze ze kibice Wisly mnie uswiadomili jak naprawde jest z tym moim klubem.
Ide sie pociac...
z całym szacunkiem, ale ogarnij się - ile Ty masz lat, że takie teksty piszesz (z resztą któryś raz). Co Ty sobie myślisz, że wszyscy będą z zachwytu piali bo Legia jest taka i taka, a Wolski to normalnie Zidane ?Jak masz pisać takie farmazony jak przed chwilą to daj sobie spokój.Jak masz się isć pociąć to idź i nie zawracaj nam dupy.
Odpowiedz cytując