Wyświetl pojedynczy post
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 30.11.2011, 16:57
mistico napisał(a):Wyświetl post
Tak to już jest, że Widzewy i Podbeskidzia w meczach z nami, Legią czy Lechem dają z siebie 250%, a my i inne zespoły z "czuby" odpuszczamy takie mecze, bo same się wygrają. I dlatego te mecze są trudne. Brakuje nam mentalności Wisły za Kasperczaka, która z każdym grała na maxa
Ja pamiętam Wisłę za Kasperczaka. W lidze bardzo, bardzo rzadko grali na maksa. Często ich nonszalancja była nawet denerwująca. Tyle, że potrafili ładować bramy na zawołanie, więc od czasu do czasu się sprężali i wyniki były świetne.
Odpowiedz cytując