Wyświetl pojedynczy post
szczepek19
Senior Member
 
Od: 01.2010
Skąd: okolice Wieliczki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52242
Stary 30.11.2011, 15:57
winiarex napisał(a):Wyświetl post
mam nadziej ze w przerwie zimowej dolaczy do nas Blaszczykowski to by bylo z porzytkiem dla niego i dla klubu
do nas nie trafi na 99.99 % dostał propozycję nowego kontraktu w BVB i prawdopodobnie konflikt który rzekomo był to jego już nie ma oraz wraca do składu...

PS. Tak na marginesie "pożytku"
Wisła to jest potęga ! Wisła Najlepsza jest ! Wisłę trzeba szanować ! Wisłę ten nasz TS !
Odpowiedz cytując