winiarex napisał(a):

|
mam nadziej ze w przerwie zimowej dolaczy do nas Blaszczykowski to by bylo z porzytkiem dla niego i dla klubu
|
do nas nie trafi na 99.99 % dostał propozycję nowego kontraktu w BVB i prawdopodobnie konflikt który rzekomo był to jego już nie ma oraz wraca do składu...
PS. Tak na marginesie "pożytku"