Wyświetl pojedynczy post
winiarex
Junior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52240
Stary 30.11.2011, 15:42
mam nadziej ze w przerwie zimowej dolaczy do nas Blaszczykowski to by bylo z porzytkiem dla niego i dla klubu
Odpowiedz cytując