Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
winiarex
Junior Member
Od: 11.2011
Offline
#
52240
30.11.2011, 15:42
mam nadziej ze w przerwie zimowej dolaczy do nas Blaszczykowski to by bylo z porzytkiem dla niego i dla klubu
Tu obejrzysz wszytkie mecze Wisly!
winiarex
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do winiarex
Znajdź inne posty napisane przez winiarex