Wyświetl pojedynczy post
mistico
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 30.11.2011, 13:00
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe ..



2tyg temu widzialem kawałek meczu Widzewa z Koroną,-podwójne ekspresso ,bo inaczej ogladac sie tego nie dalo,rzutki na Eurosporcie wyzwalają wiecej adrenaliny.

A potem zobaczylem ten sam senny i smutny Widzew w Poznaniu,i zastanawialem sie czy to ci sami co z Koroną.Madre akcje ,szybkosc,dobre podania.W zasadzie byli lepsi niz Amika.

Wniosek?
jest taki ze kolejny rywal w Polskiej Lidze jest jak pudelko czekoladek-nigdy nie wiesz na co trafisz.
Tak to już jest, że Widzewy i Podbeskidzia w meczach z nami, Legią czy Lechem dają z siebie 250%, a my i inne zespoły z "czuby" odpuszczamy takie mecze, bo same się wygrają. I dlatego te mecze są trudne. Brakuje nam mentalności Wisły za Kasperczaka, która z każdym grała na maxa
Odpowiedz cytując